Idealne rozwiązanie

Kompleksowa obsługa spółek

Gdy prowadzisz biznes najważniejszy jest plan oraz spokój, że wszystkie prawne rzeczy zostały dopięte na ostatni guzik. Dzięki stałej współpracy będziesz informowany na bieżąco o wszystkim co ważne.

Prowadzimy pełną obsługę prawno-podatkową spółek

Przeprowadzamy klientów przez proces rejestracji, przekształceń i likwidacji spółek

Sporządzamy i analizujemy umowy

Przygotowujemy dokumentację związaną ze zgromadzeniem wspólników i uchwały

Sporządzamy i aktualizujemy dokumentację dot. RODO

Przygotowujemy dokumentację pracowniczą- umowy, regulaminy, statuty

Przygotowujemy regulaminy, politykę prywatności dla sprzedaży internetowej

Pomagamy odzyskać wierzytelności, poprzez mediacje, polubowne propozycje rozwiązania sporu, pozwy w trybach uproszczonych by szybko odzyskać pieniądze, a następnie reprezentujemy klientów w postępowaniach egzekucyjnych

Czy to dla Ciebie?

Spółka to jedna z najkorzystniejszych form prowadzenia biznesu. Jest wiele czynników, które zaważa na tym jak prosperuje firma. Dlatego warto oddelegować pewne rzeczy aby skupić się na swojej strategii biznesu.

Rejestracja spółki wymaga przygotowania odpowiedniej dokumentacji, a także wiele obowiązków formalnych. Sporządzamy umowy, wypełniamy wnioski, przeprowadzamy klientów przez cały proces rejestracji, przekształceń czy likwidacji spółek.

Jeśli potrzebujesz porady, czy wsparcia, to nasi eksperci również służą pomocą i radą. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta, ponieważ każdy ma inna potrzebę. 

Stała współpraca z naszą Kancelarią sprawia, że jesteśmy na bieżąco z sytuacją prawną firmy, dzięki temu Klient ma natychmiastowo informację o tym co się zmieniło, co wymaga uwagi oraz o tym jakie działania powinien podjąć.

W gąszczu tych wszystkich przepisów i regulacji warto zapewnić sobie spokój i przenieść całą swoją energie na rozwój przedsięwzięcia.