Świadczymy wysokiej jakości usługi prawne.

Kancelaria zajmuje się obsługą podmiotów gospodarczych w zakresie: doradztwa prawnego i podatkowego w zakresie optymalizacji organizacyjnej spółki, sporządzania umów i ich analizy, przygotowywania walnych zgromadzeń i uchwał, doradztwa prawnego w zakresie prawa pracy, prawa cywilnego jak również karnego gospodarczego. Przygotowujemy pełną dokumentację RODO. Pomagamy zarówno założyć jak i zlikwidować spółkę.

Prowadzimy polubowne rozmowy z dłużnikami zmierzające do zawarcia ugody mediacyjnej- mamy zespół mediatorów by móc szybko i sprawnie kończyć spory nie wchodząc na drogę sądową, jak również prowadzimy postępowania sądowe i egzekucyjne w celu wyegzekwowania Państwa wierzytelności,

Wiemy, co to znaczy bronić Twoich praw. Pracujemy z ludźmi, dla ludzi i z pełnym poszanowaniem prawa. Skontaktuj się, aby uzyskać więcej informacji!

Co nas wyróżnia?

Posiadamy praktyczne doświadczenie, skupiamy się na optymalnych rozwiązaniach. Jesteśmy bardzo skuteczni. Każdemu zapewniamy pomoc dostosowaną do potrzeb. Obsługujemy zarówno firmy jak i klientów indywidualnych.

01

Klient

Najważniejsze to zrozumieć Jego potrzeby. To pozwoli nam na najwyższy poziom obsługi i zaoferowanie skutecznego rozwiązania sprawy.

02

Zespół

Stawiamy na ludzi, tylko w ten sposób możemy osiągnąć sukces. Tylko zgrany i zaufany zespół osiągnie cel i będzie zawsze gotowy do poszukiwania rozwiązań.

03

Doświadczenie

Nic tak nie daje poczucia pewności jak procesowe doświadczenia. To one są naszym prawdziwym sprawdzianem bo tylko tam mamy szanse zrealizować nasze założenia.

Nasz zespół

Anna Jamroziak-Bereza

Adwokat

annajb

Bogusław Bobrowski

Radca prawny

radca-prawny-boguslaw-bobrowski

Jan Bereza

Zamówienia publiczne i finanse kancelarii

Jan Bereza

Wiktoria Jabłońska

Studentka prawa

Wiktoria Jabłońska